چطور سفارش دهم؟

برای ثبت سفارش از محصولات مورد نظرتون عکس بگیرید و در تلگرام برای ادمینهای ما بفرستید، در سریع ترین زمان ممکن شما رو راهنمایی می کنیم و سفارشتون ثبت میشه.

 

آیا می توانم چند محصول انتخاب کنم؟

بله. شما می توانید محصولات مختلفی رو انتخاب کنید. برای مثال برای بزرگترها و کودکان گیفت جدا سفارش دهید یا برای فامیلهای دور و دوستهای صمیمی گیفتهای مختلفی را سفارش دهید. با این حال تعداد از سفارش باید به تعداد حداقل تعریف شده آن در سایت باشد. مثلا اگر برای محصولی حداقل تعداد سفارش 15 عدد قید شده متاسفانه کمتر از این تعداد نمی توانیم سفارش بگیریم.

 

جنس کارتهای از چیست؟

جنس کارتهای در صفحه هر محصول نوشته شده است. کارتها از کاغذ کرافت، مقوا کرافت و مقوا گلاسه سفید هستند. لطفا در هنگام سفارش به جنس کارت دقت بفرمائید.

 

می توانم محصول را مانند عکس سفارش ندهم؟

تزئین بطری ها و طراحی کارت ها می تواند از سایر طرح های داخل سایت باشد. اگر طرح خاصی مد نظر دارید برای سفارشات بالای 100 عدد امکان طراحی اختصاصی وجود دارد. برای سفارشات کمتر طرح های داخل سایت استفاده می شود.

 

آیا برای من دقیقا طرح داخل عکس فرستاده میشود؟

در سفارش شما نام شما و همسرتان و تاریخ مراسم خودتان نوشته می شود. اما طراحی و تزئین مانند عکس است.

 

ارسال به چه شکل است؟

ترجیح ما این است که ارسال با پست انجام بگیرد. با این حال برای همشهریان عزیز اصفهانی ارسال با پیک نیز امکان پذیر است. همچنین اگر شمامایل باشد با تیپاکس هم ارسال داریم.

 

هزینه ارسال چقدر است؟

هزینه ارسال بستگی به چند عامل دارد:

  • ارسال با پست، تیپاکس و پیک هزینه متفاوتی دارد.
  • ابعاد بسته شما چقدر است.
  • فاصله شما از شهر اصفهان چقدر است.
  • وزن بسته شما چقدر است.

 

زمان آماده سازی سفارشات چند روز است؟

زمان سفارشات متفاوت است برای سفارشات مکرومه یک ماه و برای سفارشات حدود 15 روز قبل سفارش خود را ثبت نمائیم. در محاسبه زمان سفارش 3 تا 7 روز را برای زمان پست در نظر بگیرید.

 

0/5 (0 نظر)